Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANDREAS CRAP

10. 4. 2009

ANDREAS CRAP
(kytara, klávesy)

Datum narození: 28.05. 1970
Jak se dostal k hudbě: prostě to vyplynulo. Koupil si kytaru a už to jelo…
Zájmy: jezdí na motorce, hraje videohry, lenoší, ale hodně i sportuje- squash, běh, fitness, jízda na kole, kino, hudba…
Vzory: nemá
Co poslouchá: Beatles, AC/DC, The Doors, Metallica, Björk, The Cure, Depeche Mode, Red Hot Chilli Peppers, David Bowle
Co čte: J. R. R. Tolkien, Douglas Adams, Bernhard Hennen, Ephraim Kishon, Donna W. Cross
Dobré stránky: ochotný ke kompromisu, poctivý, umí si přiznat chyby snaží se vždy zachovat chladnou hlavu
Špatné stránky: špatně umí naslouchat, musí mít vždy poslední slovo

Hraje první kytaru a s Derem se zná více jak 25 let!!! Vůbec netuší, jak se dostal k hudbě (jeho rodina má hudební sluch). Jednou se prostě přihásil na hodiny hraní na kytaru, později klavíru. V 7 letech našel kytaru pod stromečkem, v 15 letech si koupil svůj první syntezátor (a pořád ho ještě má).

Zastupuje funkci obchodního ředitele, má velké pravomoce v produkci a stará se i o hudební nástroje. Hraje na první kytaru. Chodil na průmyslovku a dále studoval v oboru obchodní makléř. Jenže následovala vojna, pak práce střídal a nakonec se stal přece jen "obchodníkem" ve skupině OOMPH, kde samozřejmě hraje. Během studií se věnoval stále hudbě.

Ve volným čase hodně sportuje, rád jezdí na motorce, hraje na PC, chodí do kina a čte. Říká se, že OOMPH je jeho život, bere vše vážně. :) Povahově je rozhodný a vážný. Poslouchá: The Beatles, The Doors, AC/ DC, Depeche Mode, Kraftwer, Einstürzende Neubauten, Metallica, Beastie Boys, Red Hot Chilli Peppers, Björk.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář