Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co ste asi nevěděli XD

10. 4. 2009

Co jste možná nevěděli

Dero Goi, Andreas Crap a Robert Flux jsou pouze pseudonymy. Svoje pravá jména si kluci úzkostlivě tají... ( i když u Dera mám už silné podezření na jeho jméno :D) A co jejich přezdívky znamenaj??? Dero znamená latinsky Jeho milost, Crap je hovno (:D) a Flux je stálá změna...

Název kapely Oomph! znamená něco jako sex-appeal.

Dero a Flux jsou už hodně dlouho vegetariáni.

Flux je náruživý sportovec a pravidelně běhá maratony. Jeho nejlepší čas je 3 hod a 34 min :)

Dero si v současné době dělá řidičák na motorku. Dostal to jako dárek od jednoho internetového portálu a v létě pojede na okružní jízdu po Mallorce....společně s Crapem, který motorku již delší dobu vlastní.

Ačkoliv jsou Oomph! neustále srovnáváni s Rammstein, Oomph! začali hrát dřív než R+ a R+ sámi přiznávají, že pro ně byli Oomph! inspirací.

Dero jako jediný ze skupiny má tetování a piercing. Jeho první tetování byl drak na zádech. V současné době má tetování téměr po celých rukách a z části na zádech a na hrudi. Jeho tetování však ještě není kompletní. A co jeho tetování znamená??? Je to zobrazení mikrosvěta...jako když se mikroskopem podíváte třeba do jabka a teď tam vidíte všechny ty buňky a organely...je to prostě mikrosvět :) (a jestli se ptáte, jak to vím, tak to mojí kámošce říkal sám Dero)

Crap jako jediný ze skupiny kouří. (když nepočítám Lea a Hagena)

Víte, že můžete klukům napsat??? Stačí najet na jejich stránku , do německé části. Pak se zaregistrovat na foru a poslat jim PM (personal message). Nevím jak je to u ostatních kluků, ale Dero vám na 99% odepíše :)

Oomph! pro své fanoušky pořádaj často a rádi party...často pod názvem Oomph!-day. Dero na těchto akcích dělá Dje.

A na tom byli kluci se studii??? Dero studoval germanistiku/anglistiku, Flux biologickou technologii a Crap obchodní management/zahraniční obchod... ale jestli to dostudovali, to zdroje neuvádí :D Podle mých informací Flux ne...

SkOpírovánO z http://oomphwelt.blog.cz/ děkuju :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář